NOI ECHIPA Realiștii NO1, în acțiune!

În cadrul campaniei împotriva consumului de alcool - inițiată de către UNICEF România și școlile incluse în Proiectul ,,Incluziune socială prin servicii integrate la nivel comunitar", din care face parte și școala noastră, elevii claselor a VIII-a, reuniți sub titulatura ,,Realiștii NO1", au realizat, pe 6 noiembrie, 2018, o activitate de conștientizare a efectelor consumului de alcool, prin realizarea și difuzarea unui film, discuții pe această temă și distribuirea unor pliante. Îi felicităm pentru reușita acestui eveniment pe elevii Cucu Matei și Andrei, Iscu Dennis Vasile, Ghencea Alexia Maria, Epure Diana Andreea, dar și pe coordonatorii lor - consilieri psihopedagogici Roxana Dumitrașcu, Ramona Moței și mediator școlar Bobeică Marius!

ECHIPA Realiștii NO1, în acțiune! 2
ECHIPA Realiștii NO1, în acțiune!
ECHIPA Realiștii NO1, în acțiune! 1