copii-fericiti-scoala-george-enescu-moinesti-primar

Mult succes în noul an școlar 2018-2019!

Luni, 10 septembrie, a avut loc festivitatea de începere a cursurilor noului an școlar 2018-2019, alături de elevii noștri, părinți, cadre didactice și reprezentanți ai oficialităților locale. În acest moment emoționant, le urăm dragilor noștri elevi să aibă un an școlar remarcabil, să fie cuminți, dar plini de inițiativă, înțelepți, dar deschiși la nou, respectuoși, dar independenți în gândire, performanți, dar cu chef de joacă, politicoși, dar și cu spirit critic. Sunt valori pe care ne propunem să le insuflăm și sperăm să ne ridicăm la înălțimea așteptărilor lor și ale părinților acestora. 

Mult succes!

copii-fericiti-scoala-george-enescu-moinesti
copii-fericiti-scoala-george-enescu-moinesti-alina
copii-fericiti-scoala-george-enescu-moinesti-curtea-scolii