PROIECTUL ,,OMUL ÎMPOTRIVA OMULUI” – TRAFICUL DE PERSOANE

Vineri, 28 septembrie, 2018, a demarat al treilea an, din cadrul proiectului educațional ,,OMUL ÎMPOTRIVA OMULUI” - TRAFICUL DE PERSOANE - acțiune desfășurată în cadrul Centrului Cultural LIRA și moderată de către dna. prof. Alupei Ioana. Invitați au fost elevii claselor a VIII-a, insp. de specialitate Nistor Liviu, din cadrul Agenției Naționale împotriva Traficului de Persoane (Centrul Regional Bacău), alături de care s-au aflat dir. prof. dr. Alina Pistol, dir. adj. prof. Pintilie Iulia, cons. ed. prof. Mareș Anca, prof. Ciubotariu Costică, bibl. Onea Lăcrămioara și prof. docum. Dumea Eduard (foto).

PROIECTUL ,,OMUL ÎMPOTRIVA OMULUI” - TRAFICUL DE PERSOANE 1
PROIECTUL ,,OMUL ÎMPOTRIVA OMULUI” - TRAFICUL DE PERSOANE 2
PROIECTUL ,,OMUL ÎMPOTRIVA OMULUI” - TRAFICUL DE PERSOANE 3
PROIECTUL ,,OMUL ÎMPOTRIVA OMULUI” - TRAFICUL DE PERSOANE 4